O firmie - onData

Wyciskamy z danych wartość

OnData to zespół specjalistów o interdyscyplinarnych kompetencjach, wieloletnim doświadczeniu i praktycznym podejściu do biznesu.

Home Slider

Nieszablonowość

Wychodzimy poza schematy, działamy niesztampowo – zarówno w podejściu
do badań, obsługi klientów, współpracy
z partnerami biznesowymi i tworzenia usług i specjalistycznych szkoleń.

Elastyczność

Potrafimy tak projektować badania
i usługi, żeby dopasować się do możliwości czasowych i budżetowych klienta, bez uszczerbku na jakości badań
i wartości dowożonych wyników.

Uczciwość

Jasno komunikujemy, które badania
i analizy warto robić, pokazujemy dlaczego niektóre działania są przepalaniem budżetu, doprowadzamy do końca zobowiązania wobec klientów.

Relacyjność

Budujemy relacje z klientami, pracownikami, partnerami biznesowymi i otoczeniem, OnData to firma nastawiona na pozytywne komunikowanie i współpracę.

Ustalamy cel, stawiamy właściwe pytania, przeprowadzamy badanie, analizujemy wyniki i wyciskamy z nich esencję. Dostajesz od nas odpowiedzi, insighty, wnioski, wskazówki. Efekt? Łatwiej jest podejmować trafne decyzje biznesowe.

OnData to firma badawczo-szkoleniowa z wieloletnią praktyką, doświadczeniem biznesowym i wynikami. Nasz zespół ekspertów skupia się na Twoich celach, żeby dowieźć efekty, które pomogą Ci rozwijać biznes.

home bubble image

Klienci o OnData

“Na początku do badań podchodziłem dość sceptycznie, ale już po kilku rozmowach, a następnie realizacjach zdałem sobie sprawę, że jest to NIEZBĘDNA dawka wiedzy, która pomoże Ci np. w podbijaniu nowych rynków. Firmę OnData cenię za profesjonalizm na każdym etapie współpracy!”

Maciej Zagórowski
Prezes Zarządu FEB

“Współpraca z OnData to gwarancja wysokiej jakości i efektów. Badania i analizy przeprowadzone przez tamtejszych specjalistów były dla nas ważnym źródłem wiedzy, która posłużyła nam do wyciągnięcia odpowiednich wniosków oraz realizacji objętych przez nas celów biznesowych. Rekomendujemy OnData. Na pewno skorzystamy ponownie.”

Łukasz Ożóg
Prezes Zarządu, GRH Polska

“Badania w wykonaniu OnData to świetna robota - nie tylko wyniki, ale też wnioski i rekomendacje. Cenne wskazówki do naszych działań marketingowych. A sama współpraca na wysokim poziomie, szybki kontakt, pozytywne nastawienie i wszystko na czas.”

Gabriel Gwiazdoń
Brand Manager PKL Solina

“Współpraca z OnData to dla mnie przyjemność. Profesjonalne podejście i elastyczność wobec klienta to atuty tej firmy. Zespół OnData pomógł nam w UX projektu aplikacji. Wnioski i rekomendacje, które otrzymaliśmy, były świetną inspiracją do dalszych działań.”

Bartosz Mateja
Prezes Zarządu ProGrafiX sp. z o.o.

Firma OnData przeprowadziła dla sieci sklepów Ele mele badanie "Tajemniczy klient". Wnioski i rekomendacje, które otrzymaliśmy były bardzo cenne i pozwoliły wdrożyć zmiany zwiększające skuteczność sprzedawców i poprawiające jakość obsługi klienta. OnData pomogła też określić wartości i osobowość naszej marki, dzięki czemu wizerunek budowany w oczach klientów jest bardziej spójny.

Alicja Rydel-Ożóg
Prezes Zarządu

“OnData zrealizowało dla nas badanie UX nowej strony internetowej. Bardzo byliśmy zadowoleni z efektu i współpracy. Eksperci OnData są godni polecenia.”

Karolina Sitarz
Prezes Zarządu

Poznaj nas bliżej

Anna Martens

CEO, trenerka, UX Researcher, Data Storyteller

dr Anna Martens

Specjalistka od badań UX i CX. Jej pasją jest komunikacja i psychologia percepcji. Szkoli z badań marketingowych, Data Storytelling i umiejętności badawczych dla HR. W OnData CEO odpowiedzialna za wizję, strategię i sprzedaż. Doktor Sorbony, wykorzystuje wykształcenie humanistyczne do opowiadania wartości ukrytych w danych. Doradza firmom w jaki sposób wyciskać z danych to co najlepsze.

Anna Martens

COO, badaczka, ekspert wizualizacji danych

dr Elżbieta Inglot-Brzęk

Mistrzyni analiz i badań ilościowych. Socjologia i statystyka to jej królestwo. Potrafi łączyć dane z różnych źródeł i wyciskać z nich nieoczywistą wartość. Zajmuje się doradztwem analitycznym, szkoli z metodologii badań, statystyki i wizualizacji danych. Uważa, że dane same nic nie powiedzą i nie będą znaczyć, dopóki się ich nie opowie. Wykładowczyni i praktyk z wieloletnim doświadczeniem. W OnData odpowiada za rozwój zespołu i działania operacyjne.

Anna Martens

Specjalistka ds. szkoleń

Wiktoria Mazurek

Fascynatka psychologii w biznesie. Wiedzę o ludzkich zachowaniach pogłębia nieustannie sięgając po nowe źródła z zakresu marketingu, zarządzania i strategii biznesowych. Wiele lat aktywności wolontariackiej nauczyły ją słuchania innych i patrzenia na jedno zagadnienie z wielu punktów widzenia. W OnData odpowiada za rozwój produktów szkoleniowych.

Skonsultuj z nami
swoje wyzwania biznesowe.

Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz - zaproponujemy Ci najbliższy termin konsultacji i ustalimy jak możemy Cię wesprzeć w rozwoju Twojego biznesu.

home bubble image

Skontaktujemy się z Tobą w 48h