Słuchaj, żeby wysłuchali Ciebie. 3 kroki do zdobycia uwagi odbiorcy - onData

Słuchaj, żeby wysłuchali Ciebie. 3 kroki do zdobycia uwagi odbiorcy

Prezentujesz dane klientom, przełożonym, zarządom? Masz czasem wrażenie, że tracisz ich uwagę?


Może zdarza Ci się usłyszeć – „nie o to nam chodziło”? Albo – „darujmy sobie ten wstęp i przejdźmy do konkretów”? To nie koniec wyzwań. Przecież konkurujesz o uwagę odbiorcy z wieloma innymi bodźcami – na telefonach wciąż nowe powiadomienia, w skrzynce mailowej przybywa pilnych wiadomości, lista zadań na ten dzień się wydłuża. Twoi odbiorcy mają głowy pełne myśli i jeśli nawet dadzą radę skoncentrować się na tym co mówisz, to najczęściej niestety nie trwa długo. A Ty masz zaprezentować dane. Słuchanie o danych wymaga uwagi i skupienia.

Czy to się w ogóle może udać? Mamy na to sprawdzone sposoby.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak sprawić, żeby inni chcieli wysłuchać wniosków z Twoich analiz – zapraszamy.

14 grudnia 2023 r., godz. 18:00

Drugi webinar z cyklu #ZostańTłumaczemDanych

Poprowadzi CEO OnData:

dr Anna Martens

Specjalizuje się w badaniach User i Customer Experience. Ma tytuł doktora paryskiej Sorbony. Od 2008 roku wykładowca, szkoleniowiec, trener. W tym czasie przeprowadziła ponad 7 tys. godzin zajęć, warsztatów i szkoleń. Występuje na konferencjach, eventach biznesowych i branżowych. Posiada certyfikaty UX Researcher Nielsen Norman Group oraz Data Communication Through Storytelling Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Skonsultuj z nami
swoje wyzwania biznesowe.

Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz - zaproponujemy Ci najbliższy termin konsultacji i ustalimy jak możemy Cię wesprzeć w rozwoju Twojego biznesu.

home bubble image

Skontaktujemy się z Tobą w 48h